Новини

Засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності. 20.12.17

 DSC0537
 DSC0540
 DSC0529

20 грудня 2017 року відбулося засідання постійної комісії

з питань бюджету та комунальної власності. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Осадчук О.В., заступник голови ради Ляшук М.М., начальник управління фінансів РДА Суботенко Н.О.
Депутати одноголосно надали дозвіл Комунальному закладу «Андрушівська районна дитячо-юнацька спортивна школа Андрушівської районної ради» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування, на якій розташоване майно спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району за адресою: м. Андрушівка, вул. Ярослава Мудрого, 2, погодили внесення зміни до Переліку об'єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Андрушівського району, встановили на 2018 рік орендну та суборенду плату в розмірі 1 грн. (без врахування ПДВ) за оренду та суборенду нерухомого майна, внесли зміни до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 25.12.2015 року №25 «Про передачу майнових комплексів загальноосвітніх навчальних закладів у комунальну власність Червоненської селищної об'єднаної територіальної громади».
Депутати не погодили зміну функціонального призначення приміщення школи мистецтв та рекомендували зняти дане питання з порядку денного сесії. Також внесли пропозиції до проектів рішень по оплаті праці голови районної ради, заступника та штатного розпису.
Члени комісії обговорили план роботи районної ради на І півріччя 2018 року та взяли до відома лист начальника районної державної лікарні ветмедицини Ястремської В.М.
Депутати затвердили розпорядження голови районної державної адміністрації, а питання бюджету вирішили довивчити та розглянути напередодні сесії ради.

Ви тут: Головна Новини Засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності. 20.12.17