Новини

22 грудня 2017 року відбулися засідання постійних комісій районної ради.

 DSC0544
 DSC0557
 DSC0558
 DSC0556
 DSC0548

 

 22 грудня 2017 року відбулися засідання постійних комісій районної ради.

 

 

 


Депутати постійної комісії з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування заслухали інформацію начальника відділу освіти РДА Ковальчук Л. В. про хід виконання Програми соціального і економічного розвитку Андрушівського району на 2017 рік в галузі освіти, погодили проект рішення про закріплення депутата Коляди О.М. за округом, рекомендували сесії ради внести зміни до складу Президії районної ради.
Постійна комісія з питань промисловості, агропромислового комплексу,
транспорту, зв'язку, земельних відносин та соціального розвитку села рекомендувала сесії ради надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та затвердити технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
Депутати постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності працювали над проектом районного бюджету на 2018 рік.
Всі комісії погодили проет рішення про план роботи районної ради на І півріччя 2018 року та рекомендували винести на затвердження сесії ради.

Ви тут: Головна Новини 22 грудня 2017 року відбулися засідання постійних комісій районної ради.