Новини

Черговий семінар голів місцевих рад

 DSC222222222
 DSC0692
 DSC0697

Черговий семінар голів місцевих рад був присвячений, в основному, земельним питанням.

Відкривши семінар голова районної ради О.В.Осадчук надав слово начальнику відділу Держгеокадастру в Андрушівському районі П.В.Масирі. Петро Васильович підкреслив, що за 25 років земельної реформи в Україні, ще не остаточно наведено лад в цих питаннях.
В жовтні місяці 2017 року відбулася виробнича нарада Держгокадастру під головуванням першого заступника Міністра АПК Мартинюка М.П., яка поставила ряд завдань перед територіальними органами на місцях. Однією з завдань є інвентаризація державних актів на право власності земельних ділянок, які виготовлені та видані громадянам до 2004 року. На той час за цими актами земельним ділянкам не присвоєно кадастрового номеру і вони не внесені до єдиного реєстру. Тому Петро Васильович звернувся до голів рад з проханням допомогти встановити власників даних земельних ділянок та надав роз'яснення щодо процедури інвентаризації.
Начальник відділу з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району Н.Ю.Семенова звернула увагу очільників громад на нагальне питання виготовлення право установчих документів на об'єкти нерухомого майна (земельні ділянки, будинки культури, клуби, дитячі дошкільні заклади, адмінприміщення рад).
На особливості підготовки даних по соціальному паспорту Андрушівського району зупинилась радник голови районної ради І.В.Лінецька. Підвели підсумки семінару та надали відповіді на питання, які цікавили сільських голів, голова районної ради О.В.Осадчук та голова райдержадміністрації К.І.Курсон.

Ви тут: Головна Новини Черговий семінар голів місцевих рад