Новини

Сьогодення вимагає невідкладного вирішення проблемних питань

 DSC0706
 DSC0708
 DSC0710
 DSC0723
 DSC0736
 DSC0739
 DSC0742
 DSC0744
 DSC0746
 DSC0749
 DSC0755
 DSC0756
 DSC0765

Сьогодення вимагає невідкладного вирішення проблемних питань надання медичної допомоги як на первинному рівні, так і на вторинному.


Можна окреслити такі основні завдання цієї галузі на районному рівні:
- забезпечення населення району якісними медичними послугами;
- закріплення в медзакладах району кваліфікованих кадрів - лікарів, особливо в сільській місцевості;
- утримання в належному стані приміщень, в яких розміщуються заклади охорони здоров'я;
Саме для вирішення цих завдань депутатським корпусом районної ради сьомого скликання приділялася значна увага в минулому році.
З метою покращення кадрової ситуації медичної галузі в Андрушівському районі, на виконання відповідної Програми, у 2017 році було придбано ще одне службове житло – двокімнатну квартиру для лікуючих лікарів ЦРЛ. На сьогодні це вже третя службова квартира – дві куплено для ЦРЛ та одну для ЦПМСД.
Оновлено матеріальну базу центральної районної лікарні – придбано меблі, 5 холодильників, 4 багатофункціональних медичних ліжка з матрацами для відділення анестезіології та інтенсивної терапії.
Продовжувався комплекс ремонтних робіт в інфекційному відділенні та стаціонарі. Так в стаціонарі замінено 13 вікон на металопластикові, встановлено вхідні двері в приймальному відділенні. В інфекційному відділенні проведено ремонти в боксах та улаштовано в них теплу підлогу.
Для придбання та виконання даних робіт центральною районною лікарнею було освоєно 819,8 тис.грн. коштів районного бюджету.
З метою зміцнення та укріплення матеріальної бази центру первинної медико-санітарної допомоги з районного бюджету було виділено протягом 2017 року майже 600,0 тис.грн.
Найвагомішим для цього закладу є придбання 2 автомобілів - ЗАЗ Сенс 2017 р.в. загальною вартістю майже 400,0 тис.грн. Слід зазначити, що з цих коштів 50,0 тис.грн. були виділені Андрушівською міською радою.
Це надало змогу покращити вчасність надання медичної допомоги населенню району.
Проведено поточний ремонт денного стаціонару та замінено вікна на металопластикові.
Проведено поточний ремонт ФП с. Гарапівка. Для Гальчинської АЗПСМ було придбано комп'ютерну техніку, м'який інвентар, меблі та покриття для підлоги.
Всього на реалізацію заходів з оновлення матеріально-технічної бази районних закладів охорони здоров'я було залучено з районного бюджету більше ніж 1,5 млн.грн.
Крім того, з метою покращення доступності придбання медикаментів для лікування та надання невідкладної допомоги, в стаціонарі працює з 20 грудня 2017 року цілодобовий аптечний пункт комунального підприємства «Андрушівська центральна районна аптека №48».

Ви тут: Головна Новини Сьогодення вимагає невідкладного вирішення проблемних питань