Новини

Зустріч міського та сільських голів, депутатів всіх рівнів, активу району з представниками Житомирського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»

333333
444444
111111
222222
555555
666666
777777
888888
999999

24 січня 2018 року у залі засідань районної ради відбулася зустріч

міського та сільських голів, депутатів всіх рівнів, активу району з представниками Житомирського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», створеного Програмою U-LEAD з Європою. Директор Центру Василь Невмержицький, радник з децентралізації Сергій Романович та радник з комунікацій Дмитро Клименко переконували присутніх у необхідності змін та активної позиції на результатах роботи існуючих об'єднаних територіальних громад області. Міський голова В.І.Бойко, Гальчинський сільський голова М.Г.Сушко, Любимівський -В.В.Ящук, Старокотельнянський - С.А.Свірський, Городківський - В.Ф.Сокол, Каменівський - Г.О.Ходаківський, Малоп'ятигірський – Г.В.Радкевич, Антопільський – Ю.В.Устич, керуючий справами виконавчого апарату районної ради С.А.Михайловський прийняли активну участь в обговоренні важливого та болючого питання. Голова районної державної адміністрації К.І.Курсон та голова районної ради О.В.Осадчук, вислухавши аргументи обох сторін, підтримали пропозицію зустрітися ще раз в розширеному форматі та із конкретними пропозиціями на початку лютого місяця.

Ви тут: Головна Новини Зустріч міського та сільських голів, депутатів всіх рівнів, активу району з представниками Житомирського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»