Новини

Відбулась чергова робоча нарада голови районної ради О.В.Осадчука з керівниками комунальних підприємств

 DSC0769
 DSC0778

Відбулась чергова робоча нарада голови районної ради О.В.Осадчука з керівниками комунальних підприємств та організацій спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Андрушівського району.


Голова ради приділив значну увагу обговоренню показників фінансово-господарської діяльності за 2017 рік кожного комунального підприємства. Спільно з керівниками було визначено основні питання, які потребують невідкладного вирішення в поточному році.
Так, комунальне підприємство «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» має здійснити ряд організаційних заходів для вчасного та якісного оздоровлення дітей в сезон 2018 року. Керівник підприємства В.І.Горкун акцентував увагу щодо невідкладності проведення капітального ремонту даху їдальні та клубу, танцювального майданчику та сантехнічних вузлів ІV спального корпусу.
Комунальне підприємство «Андрушівська центральна районна аптека №48» має відновити систему опалення в головній будівлі по вул. Київська, 9, забезпечити належне функціонування цілодобового аптечного пункту при стаціонарі центральної районної лікарні. Та найболючішим, як зазначив керівник підприємства П.О.Левченко, для цього підприємства є питання збільшення обігових коштів в 2018 році для покращення товарообігу і підвищення його конкурентноспроможності.
Для комунального архітектурно-проектного ремонтно-експлуатаційного підприємства в поточному році першочерговим залишається здійснення комплексного обслуговування адмінприміщення Андрушівської районної ради. Голова ради О.В.Осадчук зазначив, що адмінприміщенню вже давно необхідно було б приділити належну увагу, оскільки це «головна» будівля Андрушівського району. Вся будівля ззовні і зсередини, разом з внутрішньо-будинковими комунікаціями поступово руйнується та потребує все більших затрат на її утримання. Проте, найголовнішою проблемою є система опалення, яку невідкладно потрібно ремонтувати.
Найближчим часом керівники комунальних підприємств та організацій спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Андрушівського району будуть звітувати перед депутатами районної ради.

Ви тут: Головна Новини Відбулась чергова робоча нарада голови районної ради О.В.Осадчука з керівниками комунальних підприємств