Новини

Відбулася двадцять перша сесія районної ради

 DSC0830
 DSC0835
 DSC0840
 DSC0847
 DSC0853
 DSC0854
 DSC0856
 DSC0858
 DSC0859
 DSC0862
 DSC0867

На двадцять першій сесії районної ради сьомого скликання, яка відбулася 02 березня 2018 року,

звіт про виконання Програми економічного та соціального розвитку району за 2017 рік та делегованих радою повноважень представила голова районної державної адміністрації Курсон К.І. Катерина Іванівна презентувала також Програму економічного і соціального розвитку Андрушівського району на 2018 рік. Перед присутніми виступив заступник керівника Бердичівської прокуратури І.А.Бирко з інформацією про стан злочинності та правопорядку на території Андрушівського району. Одноголосно депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік та розпорядження голови районної державної адміністрації від 22.12.2017 року № 437, від 27.12.2017 року № 441, від 27.12.2017 року №445 «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік», технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
Депутати взяли до відома інформації про виконання тринадцяти районних програм, затвердили одинадцять цільових програм, внесли зміни до чотирьох діючих програм, до рішень двадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 року №8 «Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки» та шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 16.06.2017 року №22 «Про затвердження списку присяжних у Андрушівському районному суді Житомирської області».
Депутати заслухали звіти з фінансово-господарської діяльності керівників комунальних установ, підприємств районної ради: директора Комунального підприємства «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської районної ради» Горкуна В.І., начальника Комунальної установи «Трудовий архів», Дяченка В.М., завідувача Комунального підприємства «Андрушівська центральна районна аптека №48» Левченка П.О., в.о. директора «Комунального архітектурно - проектного ремонтно-експлуатаційного підприємства» Поліщук Г.В. та директора Андрушівської районної дитячо-юнацької спортивної школи Сорочинського Л.А.. На пленарному засіданні були внесені зміни до Переліку об'єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Андрушівського району, прийняли рішення про зняття з контролю рішень районної ради та про присвоєння чергового рангу заступнику голови районної ради Ляшуку М.М.. З метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості, ефективного використання кадрового потенціалу, впровадження нових підходів щодо організації діяльності закладів охорони здоров'я та їх фінансового забезпечення депутати прийняли рішення про реорганізацію Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради у Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги»
Андрушівської районної ради. За рекомендацією постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності депутати одноголосно прийняли зміни до районного бюджету на 2018 рік. Голова районної ради О.В.Осадчук проінформував депутатів про створення депутатської фракції «Самопоміч».

Ви тут: Головна Новини Відбулася двадцять перша сесія районної ради