Новини

Вчимося разом. Семінар.

 DSC0913
 DSC0922
 DSC0911
 DSC0905
 DSC0902
 DSC0880
 DSC0898
 DSC0897
 DSC0889
 DSC0885

4 квітня 2018 року в залі засідань районної ради голови місцевих рад зібралися на семінар, щоб разом опрацювати нагальні проблеми.

Начальник управління праці та соціального захисту населення РДА А.М. Балюк роз'яснила учасникам зібрання про новий порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах та ознайомила з іншими змінами у законодавстві. На питаннях впровадження в дію медичної реформи в Андрушівському районі зупинився В.Д. Палазюк - головний лікар КЗ «Центр ПМСД». Володимир Дмитрович звернувся також до голів рад з проханням посприяти у проведенні медичних оглядів жителів територіальних громад. Керуючий справами виконавчого апарату районної ради С.А.Михайловський проінформував про результати роботи з формування соціального паспорту Андрушівського району та зробив аналіз показників соціального паспорта 2018 року із 2008 роком. Голова районної ради ветеранів А.Б.Дергай ознайомив учасників семінару із планом заходів районної ради ветеранів та відділу освіти на 2018-2019 роки з підготовки та відзначення 75-ї річниці визволення Андрушівщини та України від фашистських загарбників. Про порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки для розвитку фермерських господарств та галузі тваринництва, затверджених Постановами КМУ від 7 лютого 2018 року №106 та №107 проінформував начальник відділу агропромислового розвитку РДА В.М.Весельський. Не залишилося поза увагою і питання реформи адміністративно-територіального устрою.
Доповідачі та присутні на семінарі голова районної ради О.В.Осадчук та голова районної державної адміністрації К.І.Курсон відповіли на питання, які цікавили голів рад.

В цей же час секретарі сільських рад в кабінеті місцевого самоврядування районної ради після аналізу керуючого справами виконавчого апарату районної ради С.А.Михайловського про результати роботи з формування соціального паспорту Андрушівського району станом на 01.01.2018 року, опрацьовували під керівництвом Святослава Анатолійовича методичні рекомендації Аналітично-правової групи Центрального офісу реформ при Мінрегіоні України щодо добровільного об'єднання та приєднання територіальних громад. В роботі семінару секретарів місцевих рад взяли участь начальник загального відділу райдержадміністрації С.Д.Демченко та начальник відділу організаційної роботи районної ради Т.В.Ломберг , які зупинилися на питаннях оформлення документів діяльності органів місцевого

самоврядування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви тут: Головна Новини Вчимося разом. Семінар.