Новини

Готуємося до чергової сесії

Готуємося до чергової сесії

22 травня 2018 року в кімнаті місцевого самоврядування відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, на яке прибуло 11 депутатів із чотирнадцяти,

що входять до її складу. Голова комісії П.М.Рудюк ознайомив присутніх із порядком денним засідання, який одноголосно був прийнятий членами комісії. Керівник апарату РДА О.Ю.Савенко проінформував депутатів про хід виконання Програми інформаційної діяльності Андрушівської РДА на 2017-2018 роки. Підтримали запропоновані начальником управління праці та соціального захисту населення РДА А.М.Балюк зміни до районної Комплексної програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівського району на 2016-2018 роки, головою районної організації ветеранів А.Б.Дергаєм до Програми підтримки громадської організації «Андрушівська районна організація ветеранів» на 2014-2018 роки та заступником голови районної ради М.М.Ляшуком до Програми підтримки та збереження об'єктів і майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на 2017-2020 роки в частині збільшення фінансування. Рекомендували винести на затвердження зміни до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014 – 2018 роки та до Комплексної Програми профілактики злочинності на 2016-2018 роки в Андрушівському районі. Заслухавши інформацію начальника управління фінансів РДА Н.О.Суботенко депутати одноголосно рекомендували затвердити звіт про виконання районного бюджету за перший квартал 2018 року та розпорядження голови районної державної адміністрації від 25.04.2018 року №157 «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік». Після обговорення депутати погодили надання дозволу на переукладання договору оренди нерухомого майна за адресою: Житомирська обл., Андрушівський район, с.Павелки, вул. Центральна,1. Розглянувши передавальний акт Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради члени комісії рекомендували його до затвердження. Одноголосно депутати погодили план роботи районної ради на друге півріччя 2018 року та внесення змін до штатного розпису районної ради в зв'язку з внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268. З цікавістю вислухали переконання начальника відділу освіти РДА Л.В.Ковальчук щодо необхідності створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів.
Після прийняття рекомендації про винесення даного питання на пленарне засідання двадцять другої сесії районної ради голова комісії зачитав листи райдержадміністрації щодо внесення на розгляд сесії питань: «Про припинення шляхом ліквідації Комунального закладу «Малоп'ятигірська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Андрушівської районної ради Житомирської області» та «Про організацію ведення самостійного бухгалтерського обліку в навчальних закладах Андрушівського району». Вислухавши думкуголови райдержадміністрації Курсон К.І. члени комісії рекомендували винести дані питання на розгляд двадцять другої сесії районної ради. Після розгляду листів депутати внесли пропозиції щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Ви тут: Головна Новини Готуємося до чергової сесії