Новини

Семінар з головами місцевих рад району.

 DSC1043
 DSC1033
 DSC1036
 DSC1042
 DSC1056
 DSC1061
 DSC1075
 DSC1039

06 липня 2018 року в залі засідань районної ради відбувся семінар з головами місцевих рад району.
Відкрив семінар заступник голови районної ради М.М.Ляшук.


Про організацію мобілізаційної роботи проінформував військовий комісар районного військового комісаріату А.Ю.Беспалов. Андрій Юрійович довів до відома голів місцевих рад необхідність своєчасно оповіщення та забезпечення прибуття за викликом військовозобов'язаних, які перебувають на військовому обліку у сільських радах з метою проведення медичних оглядів з подальшим призначенням на збори.
Головний лікар ЦПМСД Палазюк В.Д. розповів про хід реформування первинної медико-санітарної допомоги, проблеми, які виникають при реорганізації ПМСД. Повідомив про стан справ при визначенні сімейного лікаря шляхом заповнення декларацій.
Ляшук М.М. проінформував присутніх про необхідність запровадження роздільного збору сміття в населених пунктах району. Зауважив, що на сьогоднішній день пластик та скло вивозиться на сміттєзвалище, закопується в землю або спалюється, що значно погіршує екологічну ситуацію. Запропонував розпочати роз'яснювальну роботу серед населення щодо необхідності окремого збору пластику і скла, встановлення відповідних контейнерів та організацію вивозу зібраної вторинної сировини на спеціалізовані підприємства для подальшої переробки.
Також Ляшук М.М. закликав голів місцевих рад посилити інформаційну роботу серед населення з метою висвітлення результатів своєї діяльності, а також запевнив про надання районною радою всебічної підтримки по всіх питаннях, які були обговорені на нараді.
В роботі семінару активну участь взяли Старокотельнянський сільський голова Свірський С.А., Антопільський сільський голова Устич Ю.В., Лебединецький сільський голова Троценко А.М.
Участь в заході також прийняв керівник апарату райдержадміністрації Савенко О.Ю.

Ви тут: Головна Новини Семінар з головами місцевих рад району.