Новини

депутати працюють в постійних комісіях

 DSC1121
 DSC1123
 DSC1128
 DSC1134
 DSC1136
 DSC1142
 DSC1148
 DSC1149
 DSC1162
 DSC1165
 DSC1166
 DSC1169
 DSC1171
 DSC1184

Напередодні сесії ради, яка відбудеться 17 серпня 2018 року депутати працювали в постійних комісіях.

Ряд питань, які вносяться на розгляд сесії були розглянуті на спільному засіданні постійних комісій з питань бюджету та комунальної власності та комісії з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування.

В порядок денний був включений звіт голови районної ради О.В.Осадчука за звітний період з травня 2017 року по серпень 2018 року, який депутати за спільною згодою вирішили заслухати на сесії ради. Заслухали інформацію начальника відділу освіти Л.В.Ковальчук про хід виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014 – 2018 роки, внесли зміни до районної Комплексної програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівського району на 2006-2018 роки, розглянули та взяли до відома лист начальника відділу освіти райдержадміністрації про скасування рішення районної ради №22 «Про організацію ведення самостійного бухгалтерського обліку в навчальних закладах Андрушівського району».

Потім депутати працювали в своїх комісіях. Комісія з питань бюджету та комунальної власності заслухала та рекомендувала сесії ради затвердити звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року, розпорядження голови районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» та внесла зміни до районного бюджету на 2018 рік, розглянувши листи та пропозиції РДА.
Блок питань комунальної власності інформував заступник голови ради М.М.Ляшук. Депутати рекомендували сесії ради внести зміни до Переліку об'єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Андрушівського району, зміни до рішення сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 25.05.2016 року №14 «Про встановлення розміру орендної плати». Відправили на доопрацювання проект рішення « Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 16.12.2016 року №4 «Про надання згоди на переукладення договору оренди нерухомого майна та встановлення розміру орендної плати».
Заслухали інформацію начальника відділу освіти Л.В.Ковальчук про виконання рішення двадцять другої сесії районної ради VII скликання від 24.05.2018 року №22 «Про організацію ведення самостійного бухгалтерського обліку в навчальних закладах Андрушівського району».

Розглянули рішення сімнадцятої сесії обласної ради VII скликання від 26.07.2018 р. №1181 «Про звернення депутатів обласної ради до Верховної ради України щодо виділення додаткової дотації» та рекомендували дане питання внести в порядок денний сесії.
Члени комісії розглянули лист голови райдержадміністрації К.І.Курсон щодо встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва на території Андрушівського району, що здійснюється за рахунок бюджетних коштів та рекомендували дане питання внести в порядок денний сесії.

Постійна комісія з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування заслухала звіт голови комісії Л.А.Степаненко.
Про комунальну установу «Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр» Андрушівської районної ради Житомирської області, Положення про конкурс на посаду керівника закладу освіти, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста району та про оголошення конкурсу на посаду директора комунальної установа «Інклюзивно-ресурсний центр» доповідала начальник відділу освіти райдержадміністрації Л.В.Ковальчук. Андрушівської районної ради Житомирської області.
За пропозицією керівника відділу освіти, члени комісії вирішили рекомендувати сесії призначити Цап І.С. на посаду т.в.о. директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Андрушівської районної ради Житомирської області.
Депутати підтримали звернення депутатів обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України щодо підтримки незаконно ув'язнених українських патріотів та звернення депутатів Тальнівської районної ради Черкаської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В. щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини.
Також депутати рекомендували винести на розгляд сесії внесення змін до рішення двадцять другої сесії районної ради VII скликання від 24.05.2018 року №22 «Про організацію ведення самостійного бухгалтерського обліку в навчальних закладах Андрушівського району».
Заступник голови Ляшук М.М. ознайомив присутніх з відповіддю голови Червоненської селищної ради Ю.В.Ящука на депутатський запит Мриглод Л.В.

Ви тут: Головна Новини депутати працюють в постійних комісіях