Новини

Завершила роботу 23 сесія районної ради VII скликання

 DSC1251
 DSC1252
 DSC1256
 DSC1257
 DSC1277

22 серпня двадцять третя сесія районної ради продовжила свою роботу. На друге пленарне засідання прибув двадцять один депутат.


Голова районної ради О.В.Осадчук озвучив рекомендації постійних комісій з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, бюджету та комунальної власності щодо включення до порядку денного питань: «Про внесення змін до Статутів загальноосвітніх навчальних закладів» та «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік», які одноголосно підтримали депутати.
Ознайомившись зі звітом голови постійної комісії з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування Л.А.Степаненко, інформацією зав.сектором архітектури, містобудування та ЖКГ Ю.М.Струцем про хід виконання районної програми «Питна вода району» на 2006-2020 роки, інформацією начальника відділу освіти РДА Л.В.Ковальчук про хід виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки депутати прийняли дані інформації до відома.
Одноголосно були внесені зміни до районної Комплексної програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівського району на 2016-2018 роки. Розглядаючи питання комунальної власності, депутати внесли зміни до Переліку об'єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Андрушівського району; до рішення сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 25.05.2016 року №14 «Про встановлення розміру орендної плати»; до рішення тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 16.12.2016 року №4 «Про надання згоди на переукладення договору оренди нерухомого майна та встановлення розміру орендної плати». Прийняли рішення : «Про комунальну установу «Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр» Андрушівської районної ради Житомирської області та затвердили Положення про конкурс на посаду керівника закладу освіти, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста району. Так як в Положенні про конкурс на посаду керівника закладу освіти, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста району конкурс на посаду керівника закладу освіти оголошується головою райдержадміністрації, депутатами не було прийняте рішення «Про оголошення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр» Андрушівської районної ради Житомирської області».
Після інформації начальника відділу в Андрушівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області П.В.Масири за рекомендацією постійної комісії з питань промисловості, АПК, транспорту, зв'язку, земельних відносин та соціального розвитку села затвердили технічні документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду.
Депутати підтримали звернення депутатів обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України щодо підтримки незаконно ув'язнених українських патріотів, до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо виділення додаткової дотації, але не підтримали звернення депутатів Тальнівської районної ради Черкаської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В. щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини.
Після обговорення були внесені зміни до статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради та затверджена Програма фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради на 2018 рік. Депутати за рекомендацією постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності встановили розмір кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва, а за рекомендацією постійної комісії з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування внесли зміни до Статутів загальноосвітніх навчальних закладів.
При розгляді змін до районного бюджету на 2018 рік депутати прийняли дві поправки до районного бюджету: про виділення 30 тис.грн. на програму фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради та 25 тис.грн. на матеріали для ремонту ДЮСШ, не прийняли поправку про виділення 95 тис. грн. на розробку детального плану земельної ділянки. Депутати прийняли до відома відповідь на депутатський запит Мриглод Л.В. За пропозицією Ананченко Л.П. депутати прийняли рішення повернутися до розгляду питання «Про звіт голови районної ради за звітний період з травня 2017 року по серпень 2018 року» поскільки на попередньому засіданні рішення по цьому питанню не було прийняте. Звіт голови районної ради О.В.Осадчука був одноголосно прийнятий до відома.

Ви тут: Головна Новини Завершила роботу 23 сесія районної ради VII скликання