Новини

Святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

45817990 342370409644842 4540472630276259840 n

Відбулися урочисті збори з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Сьогодні працівники культури та аматори народної творчості,

майстри мистeцтв відзначають Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. А вчора андрушівщина віншувала тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток району, займається аматорською творчістю.
На урочистостях з нагоди свята взяли участь голова районної ради О.В.Осадчук та голова районної державної адміністрації К.І.Курсон, які привітали культпрацівників, аматорів народної творчості та тих, хто розвивав і примножував здобутки культури впродовж останніх десятиліть зі свято. Керівники району відмітили, що наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Їх самовіддана праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією і дає плідні результати, про які свідчать перемоги на різних конкурсах і фестивалях. Катерина Іванівна та Олександр Володимирович подякували працівникам відділу культури райдержадміністрації, будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. К.І.Курсон та О.В.Осадчук вручили Грамоти та квіти кращим працівникам культури та аматорам народної творчості. Вітали та віншували учасників зібрання голова Федерації профспілок Житомирщини, заслужений працівник культури Н.А.Паламарчук та директор Житомирського коледжу культури і мистецтв ім.Огієнка, заслужений працівник культури М.П.Покропивний, директор Андрушівської ЗОШ №1 О.В.Мельник та в.о. директора Андрушівської гімназії О.В.Печерський, голова профкому працівників освіти К.В. Вербицька та головний спеціаліст відділу Л.Ямкова. Отримали відзнаки культпрацівники і від народного депутата України Олександра Ревеги. Начальник відділу культури Г.І.Білецька привітала колег та ветеранів галузі, вручила нагороди кращим працівникам, подякувала за співпрацю міському, селищному та сільським головам. На завершення перед учасниками зібрання виступив ансамбль народної пісні і побутового танцю ГРОМИЦЯ з м.Києва (кeр. Євгeн Пихтін).
Зі святом, працівники культури та майстри народного мистецтва! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Ви тут: Головна Новини Святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.