Новини

Прийнято основний фінансовий документ району

 DSC0588
 DSC0593
 DSC0599
 DSC0604
 DSC0607
 DSC0611
 DSC0615
 DSC0622
 DSC0631
 DSC0635
 DSC0643
 DSC0576
 DSC0581
 DSC0582
 DSC0584

На 26-ї сесії районної ради 20 грудня 2018 року одноголосно всі 24 депутати проголосували за головний фінансовий документ регіону – районний бюджет Андрушівського району на 2019 рік. Далі згідно

порядку денного депутати взяли до відома звіт голови постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності П.М.Рудюка за звітний період, затвердили районну Комплексну програму соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівського району на 2019-2021 роки, Програму з національно-патріотичного виховання дітей та молоді Андрушівщини на 2019-2021 роки та Програму фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради на наступний рік. Одноголосно були внесені зміни до Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Андрушівського району від надзвичайних ситуацій на період 2016-2020 років та затверджені розпорядження голови районної державної адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Врахувавши рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності депутати одностайно затвердили зміни до районного бюджету на поточний рік та план роботи районної ради на перше півріччя 2019 року. 22 голосами прийняті рішення про оплату праці голови районної ради та його заступника, 23 депутати підтримали проект рішення щодо структури та чисельності виконавчого апарату районної ради. Одноголосно проголосували за призначення Берладина Івана Миколайовича на посаду директора Андрушівської районної дитячо-юнацької спортивної школи Андрушівської районної ради з 02 січня 2019 року, як такого, що переміг в конкурсі на дану посаду, на умовах контракту строком на три роки. 21 голосом була призначена директором Андрушівської гімназії Пташник Валентина Володимирівна. Одноголосно були прийняті ще шість рішень з питань комунальної власності та затверджена технічна документація по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Заслухавши заяву Удод О.П. депутати одноголосно прийняли рішення про дострокове припинення нею повноважень депутата районної ради. Олександр Осадчук та Катерина Курсон привітали депутатський корпус та всіх присутніх з наступаючими святами та Новим роком. А аматори районного будинку культури подарували новорічні пісні.

В день двадцять шостої сесії провели свої засідання дві постійні комісії районної ради
В день двадцять шостої сесії провели свої засідання дві постійні комісії районної ради. Постійна комісія з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування під головуванням І.Д.Богайчука при секретареві Г.М.Поліщук заслухали проект Програми з національно-патріотичного виховання дітей та молоді Андрушівщини на 2019-2021 роки, який презентувала головний спеціаліст відділу освіти РДА Л.Ю.Ямкова. Проект районної Комплексної програми соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівського району на 2019-2021 роки запропонувала Н.М.Скрицька, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення. Головний лікар КНП «Центр ПМСД» В.Д.Палазюк поділився з депутатами проблемами, які є в галузі, та попросив підтримати Програму фінансової підтримки підприємства на 2019 рік. Пояснив мету внесення змін до Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Андрушівського району від надзвичайних ситуацій на період 2016-2020 років зав.сектором цивільного захисту населення РДА В.О.Чужинов. О.Ю.Савенко, керівник апарату РДА , роз'яснив необхідність внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника закладу освіти, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста району та затвердження Умов проведення конкурсу на визначення опорного закладу. Л.Ю.Ямкова проінформувала про результати конкурсу на посаду директора Андрушівської районної дитячо-юнацької спортивної школи Андрушівської районної ради та на посаду директора Андрушівської гімназії, а також пояснила про необхідність внесення змін до рішень двадцять п'ятої сесії районної ради від 02.11.2018 року №№14,15. Обговорили депутата і проект плану роботи районної ради на перше півріччя 2019 року. З усіх питань комісія прийняли відповідні рекомендації.

Питання плану роботи районної ради на перше півріччя 2019 року розглянула на своєму засіданні і комісія з питань промисловості, агропромислового комплексу, транспорту, зв'язку, земельних відносин та соціального розвитку села під головуванням В.С.Маніхровського. П.В.Масира проінформував про технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,1000 га в сумі 219215,99 грн., яка надається в оренду ФОП Гринишин Євген Ярославович, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Всі питання комісія рекомендувала винести на розгляд двадцять шостої сесії районної ради.

Ви тут: Головна Новини Прийнято основний фінансовий документ району