Новини

З Днем визволення Андрушівщини!

З Днем визволення Андрушівщини!
Шановні ветерани Другої Світової війни, солдатські вдови, славні підпільники, відважні партизани, діти війни, працівники тилу 30 грудня 1943 року жителі нашого району

були звільнені від німецьких загарбників. Людська пам'ять не забуває величних і знакових політичних і військових подій, хоч би як далеко вони не відійшли в історію.
2018 рік – рік 75-річчя визволення від німецьких окупантів. Андрушівська райдержадміністрація, районна рада, рада ветеранів ,з великою повагою ставляться до людей Вашого покоління, які на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над німецькими окупантами були прикладом самовідданої праці, високого героїзму і патріотизму. Низький уклін і глибока шана всім Вам за подвиг, сміливість, мужність, відвагу.
Ми висловлюємо співчуття нашим землякам, які насильно були вивезені в Німеччину на примусові роботи і народженні на чужині.
Дякуємо за можливість і честь жити поруч з Вами і гордитися героїчним минулим. Ваше покоління здобувало перемогу ціною життя та крові, в тилу жінки і молодь недосипали не доїдали щоб забезпечити фронтові потреби. Лозунг був один: «Все для фронту - все для перемоги!».
Ви виконали цей наказ Батьківщини – Ви перемогли!
Вітаючи Вас з цією історичною датою в житті району, з Наступаючим Новим 2019 роком, з Різдвяними святами, щиро від душі бажаємо Вам та Вашим родинам безмежного людського щастя, миру злагоди та достатку у Ваших сім'ях!
З повагою
Голова РДА                                   Голова районної ради
К.І. Курсон                                  О.В.Осадчук
Голова ради ветеранів                                 А.Б.Дергай

Ви тут: Головна Новини З Днем визволення Андрушівщини!