Новини

Відбулися засідання постійних комісій

 DSC0164
 DSC0153
 DSC0156
 DSC0157
 DSC0160
 DSC0161
 DSC0167
 DSC0168
 DSC0169
 DSC0171
 DSC0175
 DSC0177
 DSC0179
 DSC0183
 DSC0186
 DSC0189

25 квітня 2019 року голова районної ради О.В. Осадчук прийняв розпорядження про скликання двадцять восьмої позачергової сесії. 03 травня 2019 року в залі засідань районної ради відбулися засідання постійних комісій з питань бюджету та комунальної власності і з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування.

Роботу комісії розпочали зі спільного засідання, на якому розглянули запропоновані головними лікарями ЦРЛ Ю.В.Ющинським та КНП ПМСД В.Д.Палазюком зміни до організаційної структури та статутів Андрушівської центральної районної лікарні та Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради, а також обговорили безоплатну передачу нерухомого майна у комунальну власність територіальних громад сіл Камені та Міньківці.
Після інформації начальника Андрушівського відділення поліції Бердичівського ВП ГУ Національної поліції в Житомирській області Я.В.Онищука погодили схвалену розпорядженням голови районної державної адміністрації від 04.04.2019 року №102 Комплексну програму профілактики злочинності на 2019-2021 роки в Андрушівському районі. Заслухавши пропозицію заступника голови районної ради М.М.Ляшука погодили внесення змін до Програми підтримки та збереження об'єктів і майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на 2017-2020 роки.
На своєму засіданні постійна комісія з питань бюджету та комунальної власності заслухала звіт начальника управління фінансів райдержадміністрації Н.О.Суботенко про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року. Після розгляду листів, які були подані підприємствами , установами та організаціями, депутати запропонували зміни до районного бюджету на 2019 рік. Депутати розглянули та обговорили лист Козятинської дирекції залізничних перевезень щодо компенсації залізниці збитків на утримання станції Брівки або надання згоди на її закриття з перенесенням роботи на станцію Попільня. Враховуючи важливість піднятого питання комісія прийняла рішення винести його на пленарне засідання ради. Ознайомившись із відповіддю головного лікаря ЦРЛ Ю.В.Ющинського на депутатський запит Л.П.Ананченко, депутати одноголосно взяли інформацію до відома.

Постійна комісія з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, на яку прибуло п'ять із дев'яти членів комісії, на своєму засіданні розглянула питання про відповідність проекту регуляторного акту – проекту рішення «Про затвердження Положення про надання платних послуг закладами культури Андрушівського району та встановлення тарифів на платні послуги» та аналізу його регуляторного впливу вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та підготувала експертний висновок з даного питання. Депутати ознайомилися з інформацією стану виконання районної програми зайнятості населення за І квартал 2019 року відповідно до вимог Закону України «Про зайнятість населення» та взяли її до відома .

Ви тут: Головна Новини Відбулися засідання постійних комісій