Новини

Вітання з Днем МАТЕРІ!

10-25

Дорогі жителі Андрушівщини!
Щиро вітаю вас з Днем Матері!
В Україні мама з глибини століть вважається берегинею домашнього вогнища та людиною, яка є рідною для всіх нас.

Хоча в Україні свято День матері офіційно святкують лише кілька десятків років, вшановують матір в нашій країні набагато довше.
День матері – це свято на честь матері, материнства, зв'язку матері з дитиною і вплив матерів на суспільство. Мама – головна людина в житті кожного. Той, хто дав життя і віддав вам і вашим сестрам або братам всі свої сили, передав знання і досвід. Не забудьте відвідати маму. Поки живі наші батьки, ми залишаємося дітьми. У цей день українці вітають матерів і нагадують, якими важливими вони є в їхньому житті. Мама завжди самовіддано любить своїх дітей, незважаючи ні на що, і завжди рада нашим перемогам і щиро співчуває невдачам. Адже мама – найдорожча людина в нашому житті.
Безперечно, День матері – одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, пожаліє і буде неабияк любити, незважаючи ні на що. Найголовніше цього дня – це щира вдячність за життя до матері. Цього дня дарують їй свій час, увагу і турботу.
Голова ради О.В.Осадчук

Ви тут: Головна Новини Вітання з Днем МАТЕРІ!