Новини

Депутати вивчали питання чергової тридцятої сесії

 DSC0092
 DSC0093
 DSC0094
 DSC0101
 DSC0103
 DSC0104
 DSC0105
 DSC0106
 DSC0118
 DSC0120
 DSC0125
 DSC0132
 DSC0136

Сьогодні, 2 липня 2019 року депутати районної ради зібралися на спільне засідання постійних комісій, щоб обговорити питання, що виносяться на засідання тридцятої сесії, яка відбудеться 5 липня. На засідання прибули 26 членів трьох комісій..

Першим розглядали питання реорганізації Андрушівської центральної районної лікарні у Комунальне некомерційне підприємство «Андрушівська центральна районна лікарня» Андрушівської районної ради, яке інформував заступник голови районної ради М.М.Ляшук.
Начальник відділу освіти РДА Л.В.Ковальчук винесла на обговорення питання про визначення опорного освітнього закладу, його філій та реорганізацію закладів загальної середньої освіти району та попросила депутатів відповідно до листа відділу освіти РДА від 25.06.19 року №419 розглянути можливість утворення філії Андрушівської гімназії на базі Малоп'ятигірської ЗОШ І-ІІ ступенів.
Михайло Миколайович проінформував учасників зібрання про рекомендовані зміни до рішення п'ятої сесії районної ради шостого скликання від 08.04.2011 року «Про делегування повноважень районній державній адміністрації» та ознайомив з планом роботи районної ради на друге півріччя 2019 року.
Обговоривши звіт голови районної ради О.В.Осадчука за період з серпня 2018 року по липень 2019 року, депутати більшістю голосів рекомендували винести дані питання на розгляд сесії. Після інформації головного лікаря ЦПМСД В.Д.Палазюка про стан справ, який склався з орендою нежилих приміщень Старокотельнянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, заслухавши Старокотелянського сільського голову С.А.Свірського, депутати рекомендували зняти з порядку денного питання про надання дозволу на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
Далі кожна комісія продовжили роботу окремо.

Комісія з питань бюджету та комунальної власності продовжила роботу, розглянувши питання «Про внесення змін до рішення двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання від 20.12.2018 року №18 «Про встановлення орендної та суборендної плати»», про яке проінформував М.М.Ляшук.
Після обговорення змін до Програми підтримки та збереження об'єктів і майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на 2017-2020 роки, депутати внесли деякі поправки до проекту рішення. Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 4 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», розглянувши лист Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради від 23.05.2019 року №188, комісія рекомендувала сесії закріпити за Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради на праві оперативного управління приміщення амбулаторій, ФАПів та ФП.
Члени комісії рекомендували надати дозвіл Андрушівській центральній районній лікарні на списання автотранспортного засобу, що непридатний для подальшого використання. Після ознайомлення зі змінами до Програми підтримки комунальної установи «Трудовий архів» Андрушівської районної ради на 2017-2019 роки, депутати рекомендували внести запропоновані зміни до програми. Після розгляду листів, які надійшли від підприємств, установ і організацій та інформації начальника управління фінансів РДА Н.О.Суботенко члени комісії рекомендували винести запропоновані зміни до районного бюджету на 2019 рік на пленарне засідання тридцятої сесії.
На своєму засіданні постійна комісія з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування заслухала інформацію прокурора місцевої прокуратури А.О.Комінарця про стан злочинності та правопорядку на території Андрушівського району за п'ять місяців поточного року. А також звіт в.о. директора АРЦСССДМ Н.О.Харченко про хід виконання районної Програми «Соціальний супровід сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах» на 2016-2020 роки. Після запропонованих директором КПНЗ «Будинок дитячої творчості» Л.Б. Томашевською змін до Статуту закладу депутати одноголосно рекомендувати внести зміни та затвердити в новій редакції статут комунального позашкільного навчального закладу «Будинок дитячої творчості» Андрушівської районної ради.

 

На своєму засіданні постійна комісія з питань промисловості, агропромислового комплексу, транспорту, зв'язку, земельних відносин та соціального розвитку села розглянула листа Дочірнього підприємства «Коростишівський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради та рекомендували сесії прийняти рішення «Про оголошення «сезону тиші» в місцях розмноження та вирощування потомства дикими тваринами з 1 квітня по 15 червня з 2020 по 2024 роки включно.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви тут: Головна Новини Депутати вивчали питання чергової тридцятої сесії