Новини

Пленарне засідання тридцятої сесії районної ради.

 DSC0143111
 DSC0151
 DSC0156
 DSC0158
 DSC0173
 DSC0181
 DSC0183
 DSC0186
 DSC0192
 DSC0193
 DSC0198

На пленарне засідання чергової тридцятої сесії районної ради сьомого скликання прибув 21 депутат.

Депутати затвердили повістку денну, виключивши за пропозицією постійних комісій питання «Про надання дозволу на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району» та за пропозицією Президії питання «Про визначення опорного освітнього закладу його філій та реорганізацію закладів загальної середньої освіти району», яке потребувало довивчення. За пропозицією депутата Хоменка В.А. до порядку денного включено питання «Про створення комісії» для вивчення подальшого використання приміщень Старокотельнянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
Після обговорення звіту голови районної ради О.В.Осадчука за звітний період з серпня 2018 року по липень 2019 року депутати не прийняли рішення з даного питання. Без зауважень прийняті рішення взяти до відома інформації місцевої прокуратури про стан злочинності та правопорядку на території Андрушівського району та в.о. директора Андрушівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді Н.О.Харченко про хід виконання районної Програми «Соціальний супровід сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах» на 2016-2020 роки. Депутати одноголосно прийняти рішення «Про внесення змін до Програми підтримки та збереження об'єктів і майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на 2017-2020 роки», погодившись із рекомендованими постійною комісією з питань бюджету та комунальної власності змінами до проекту. Одноголосно народні обранці району прийняли рішення по решті питань повістки денної, а саме : «Про реорганізацію Андрушівської центральної районної лікарні у Комунальне некомерційне підприємство «Андрушівська центральна районна лікарня» Андрушівської районної ради», «Про закріплення на праві оперативного управління нерухомого майна», «Про списання автотранспортного засобу», «Про оголошення «сезону тиші» в місцях розмноження та вирощування потомства дикими тваринами»; внесли зміни до Програми Підтримки комунальної установи «Трудовий архів» Андрушівської районної ради на 2017 – 2019 роки», до рішень двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання від 20.12.2018 року №18 «Про встановлення орендної та суборендної плати» та п'ятої сесії районної ради шостого скликання від 08.04.2011 року «Про делегування повноважень районній державній адміністрації»; затвердили план роботи районної ради на друге півріччя 2019 року; внесли зміни та затвердили в новій редакції статут комунального позашкільного навчального закладу «Будинок дитячої творчості» Андрушівської районної ради. За рекомендацією постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік.
Вислухавши думку Хоменка В.А., Мазура Б.В., Рудюка П.М., Марценюка С.М. вісімнадцятьма голосами було прийняте рішення «Про створення комісії» щодо вивчення подальшого використання приміщень Старокотельнянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
Активну участь в обговоренні стану справ, який склався в освіті з оплатою за спожитий газ в опалювальному сезоні 2018-2019 рр., вислухавши пояснення начальника відділу освіти Л.В.Ковальчук, голови районної державної адміністрації К.І.Курсон, начальника управління державної казначейської служби в районі Н.П.Габінет, взяли Ананченко Л.П., Марценюк С.М., Олексюк Ю.А., Мазур Б.В.. З запитанням до голови районної державної адміністрації К.І.Курсон звернулися депутат Ткачук С.Є. та Каменівський сільський голова Ходаківський Г.О. щодо надання фінансової допомоги Каменівській громаді на прокладання водопроводу.
Перед депутатами та присутніми виступив народний депутат України О.В.Ревега та вручив депутату районної ради п'яти скликань Ю.А.Олексюку Грамоту Верховної Ради України і відзнаку «За заслуги перед Українським народом».

Ви тут: Головна Новини Пленарне засідання тридцятої сесії районної ради.