Новини

Стимулювання мотивації до праці Андрушівською районною філією Житомирського ОЦЗ.

Сьогодні ситуація на ринку праці вкрай напружена і безробіття неможливо приборкати без широкомасштабного використання оплачуваних громадських робіт та робіт тимчасового характеру,

які в період пошуку безробітними постійної роботи забезпечують їм тимчасову зайнятість, підтримують їхні доходи і допомагають не втратити мотивації до праці. Завдяки їм можна пом'якшити або випередити наслідки безробіття, крім того – вирішуються нагальні питання соціального розвитку територіальних громад. А також завдяки участі у громадських роботах незайняті громадяни уникають психологічного стресу та соціальної деградації, натомість відчувають себе працездатними, повноцінними членами соціуму.Такі роботи передбачені статтею 31 Закону України «Про зайнятість населення» та Постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 р. №175. Організація і проведення оплачуваних громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру завжди займала важливе місце в низці заходів Андрушівської районною філії Житомирського ОЦЗ . Залучення безробітних до громадських робіт вирішує одночасно кілька важливих завдань: допомога соціально незахищеним громадянам, користь місцевій громаді по благоустрою населених пунктів і забезпечення тимчасової зайнятості громадянам, які шукають роботу.
Тому,проаналізувавши переваги використання громадських робіт на паритетних умовах фінансування, в Андрушівській районній філії за 8 місяців 2019 році було укладено 82 договори з Андрушівською ЦРЛ, Управлінням праці та соціального захисту населення Андрушівської райдержадміністрації, КП «Дитячий оздоровчий заклад «ЧАЙКА» Андрушівської районної ради, комунальним підприємством Андрушівської міської ради «АНДРУШІВКА БЛАГОУСТРІЙ», Волицькою, Каменівською, Малоп'ятигірською, Городківською, Павелківською, Старокотельнянською, Любимівською, Нехворощанською, Новокотельнянською, Гальчинською, Бровківською сільськими радами, Червоненською селищною радою на проведення громадських робіт, в яких беруть участь 269 осіб з числа незайнятого населення.
Значна кількість роботодавців району зацікавлені у проведенні таких робіт, адже наводиться лад та благоустрій у населених пунктах, ремонтуються об'єкти соціальної сфери, проводиться очищення від сміття парків, придорожніх смуг, зростає рівень доходів населення. Крім того, сплачуються всі види податків, що збагачує таким чином державну казну. Андрушівська районна філія сподівається на міцну подальшу співпрацю з роботодавцями району та місцевими органами влади, що буде сприяти пом'якшенню соціальної напруженості на ринку праці району.

Начальник відділу по роботі                                           Тетяна Осецька
з роботодавцями

Ви тут: Головна Новини Стимулювання мотивації до праці Андрушівською районною філією Житомирського ОЦЗ.