Новини

Відбулася чергово 32 сесія районної ради

 DSC0408
 DSC0405
 DSC0414
 DSC0418
 DSC0420
 DSC0421
 DSC0425
 DSC0429
 DSC0437
 DSC0450
 DSC0452
 DSC0457

22 листопада 2019 року о 10 годині згідно Регламенту районної ради сьомого скликання розпочала роботу тридцять друга чергова сесія. Пленарне засідання відкрив та вів голова районної ради О.В.Осадчук.

В роботі сесії приймали участь 24 депутати, заступник голови районної державної адміністрації С.Д.Демченко, який в даний час виконує обов'язки голови РДА, сільські голови, керівники підприємств, установ і організацій, бажаючі жителі міста.
Після ознайомлення з порядком денним сесії депутати підтримали пропозицію Олександра Володимировича зняти з порядку денного питання, що стосуються реорганізації Андрушівської районної центральної лікарні, відповідно листа головного лікаря ЦРЛ Ю.В.Ющинського. Заслухавши звіт про виконання районного бюджету за дев'ять місяців поточного року, депутати одноголосно затвердили даний звіт та внесені на розгляд сесії два розпорядження голови райдержадміністрації про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
За рекомендаціями постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності народні обранці прийняли Програму забезпечення службовим житлом лікуючих лікарів Андрушівської центральної лікарні на 2019-2020 роки та внесли зміни до Програм фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради на 2019 рік в частині оплати комунальних послуг та енергоносіїв, і забезпечення жителів Андрушівського району життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2017-2019 роки, збільшивши фінансування заходів для забезпечити хворих на орфанні захворювання, згідно постанови КМУ від 31.03.2015 року № 160, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання.
Всі присутні уважно вислухали звіти головних лікарів Андрушівської центральної районної лікарні Ю.В.Ющинського та КНП «Центр ПМСД» В.Д.Палазюка. Депутати одноголосно за пропозицією заступника голови районної ради М.М.Ляшука та рекомендаціями постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності внесли зміни та затвердили Статут Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради, а також продовжили трудові відносини з керівником комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради Палазюком В.Д. терміном на три роки, призначили на посаду директора Комунального архітектурно - проектного ремонтно-експлуатаційного підприємства Андрушівської районної ради з 26 листопада 2019 року з укладенням контракту терміном на 3 (три) роки Костика В.В., погодились надати дозвіл відділу освіти Андрушівської районної державної адміністрації на переукладення договорів оренди нерухомого майна. Врахувавши рекомендацію постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік. Депутати одноголосно підтримали рекомендацію постійної комісії з питань промисловості, агропромислового комплексу, транспорту, зв'язку, земельних відносин та соціального розвитку села, яка на прохання Івницької сільської ради розглянула лист Державного підприємства «Житомирський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» щодо внесення змін до рішення тринадцятої сесії Андрушівської районної Ради народних депутатів двадцять першого скликання від 16.03.1993 року «Про затвердження проектів встановлення меж населених пунктів і проектів формування територій Червоненської селищної та сільських Рад народних депутатів», та внесли зміни у додаток №1 «СКЛАД ЗЕМЕЛЬ населених пунктів по селищній і сільських Радах народних депутатів», змінивши відповідно поданих документів площу Івницької сільської ради.

Ви тут: Головна Новини Відбулася чергово 32 сесія районної ради