Новини

6 грудня в залі засідань районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування.

 DSC001515
 DSC0002
 DSC0020
 DSC0177
 DSC0183
 DSC0190
 DSC0198
 DSC0202
 DSC0210
 DSC0212
 DSC0231
 DSC0250
 DSC0252
 DSC0291
 DSC0313

На святкування були запрошені депутати районної ради, начальники управлінь та організацій району, колективи міської , селищної та сільських рад, працівники районної ради та районної державної адміністрації. Голова районної ради Олександр Осадчук привітав усіх хто працював і працює у сфері місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів з Днем місцевого самоврядування.

Він звернув увагу, що День місцевого самоврядування – це подія, що не лише яскраво підтверджує активну участь широких мас населення в управлінні державою, високу роль самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві, а й возвеличує чесну й самовіддану працю сільських, селищних, міських голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад.
День місцевого самоврядування — це професійне свято всіх, хто наділений високим правом представляти інтереси громадян у представницьких органах та приймати від їх імені рішення, а також працівників виконавчих апаратів, які забезпечують виконання радами своїх повноважень.
Встановлення цього свята засвідчує про важливе значення місцевого самоврядування в житті нашої держави. Без розвитку місцевого самоврядування, яке має глибоке історичне коріння і давні традиції, сьогодні зайве говорити про розвиток демократичної, правової держави.
Олександр Володимирович підкреслив те, що в районі працюють 24 місцеві ради та одна об'єднана селищна рада. До їх лав обрано 356 депутатів. До місцевих рад обрані люди не байдужі, компетентні, добре обізнані зі станом справ в районі. Серед них керівники підприємств, організацій, працівники сфери охорони здоров'я, освіти, культури. Народні обранці сільських, селищної, міської і районної рад в переважній більшості поважно і відповідально ставляться до утвердження самоврядування і виконання своїх депутатських повноважень.
Сільські, селищна, міська ради - це саме та влада, яка найближче стоїть до пересічного громадянина. Зі своїми проблемами, своїм болем люди насамперед приходять до них. Основний тягар повсякденних турбот сьогодні на місцях лягає на плечі міського, селищного та сільських голів, які дбаючи про долю та благополуччя своєї територіальної громади, просто зобов'язані вишукувати можливість розвитку своїх територій, несучи при цьому повну і безпосередню відповідальність за стан справ перед громадою.
Користуючись нагодою О.Осадчук наголосив, що саме на плечах очільників громад лежить відповідальність за здійснення покладених на органи місцевого самоврядування повноважень та прийняття в їх межах рішень та подякував всім виборцям, колегам-депутатам, керівникам підприємств, установ і організацій за підтримку, взаєморозуміння і проведену спільними зусиллями роботу, а всім причетним до цього професійного свята за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю.
Олександр Володимирович запевнив, що й надалі у тісній співпраці районної ради та районної державної адміністрації, органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, будемо активно спрямовувати свою діяльність на розв'язання існуючих в районі проблем і робитимемо все можливе для поліпшення рівня добробуту наших громадян.
Продовжуючи традицію голова районної ради О.Осадчук та його заступник М.Ляшук вручили Грамоти районної ради чотирьом сільським головам, п'ятьом секретарям рад, п'ятьом головним бухгалтерам та чотирьом спеціалістам виконавчих апаратів рад. Відзначили Грамотами та Подяками п'ятьох депутатів районної ради.
За багаторічну співпрацю з органами місцевого самоврядування, взаєморозуміння та злагоджену роботу вручили Подяки п'ятьом керівникам підприємств, установ і організацій та чотирьом працівникам різних сфер.
За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток сіл, у становлення та розвиток місцевого самоврядування визнано кращим сільським головою 2019 року визнано Бровківського сільського голову МАНЗЕБУР Наталію Геннадіївну, якій вручено ДИПЛОМ «Кращий сільський голова» і цінний подарунок.
Кращою радою за результатами роботи в цьому році визнано Городківську сільську раду ( сільський голова Сокол Віталій Федорович, секретар ради Рогаль Оксана Володимирівна, головний бухгалтер Лисюк Наталія Олексіївна, спеціаліст - землевпорядник Сіра Олена Євгеніївна), які також отримали Диплом та цінний подарунок.
Привітав з професійним святом та вручив відзнаки заступник голови районної державної адміністрації Сергій Демченко. З вітальним словом до колег звернулася голова комітету профспілки працівників органів місцевого самоврядування Галина Крушинська. Вона повідомила присутніх про пророблену комітетом роботу, вручила Грамоту Федерації профспілок Житомирської області С.А.Михайловському, керуючому справами, голові профкому виконавчого апарату районної ради, та Грамоту обкому профспілки І.І.Парфенюк- профгрупоргу Червоненської селищної ради. Галина Василівна вручила профгрупоргам матеріальну допомогу від профспілкової організації членам первинної організації профспілки працівників органів місцевого самоврядування з нагоди професійного свята.
Зі словами вітання до присутніх звернулися секретар Червоненської селищної ради Г.І.Козиренко, начальник відділу освіти РДА Л.В.Ковальчук, начальник управління державної казначейської служби в районі Н.П.Габінет, начальник управління праці та соціального захисту населення А.М.Балюк, начальник відділу культури РДА Г.І.Білецька, які вручили подяки за співпрацю та цінні подарунки керівникам служб та головам і працівникам рад.
Подарунком всім учасникам урочистостей став виступ ансамблю народної пісні Городківського будинку культури та вокального ансамблю «Красовиці», Бровківського будинку культури, яким протягом всього виступу щиро аплодували глядачі. Голова районної ради Олександр Осадчук подякував колективам за значні досягнення у розвитку самодіяльної художньої творчості, високий рівень виконавчої майстерності, відродження і примноження національної спадщини і вручив корзини квітів.

Ви тут: Головна Новини 6 грудня в залі засідань районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування.