Новини

Шановні ветерани, учасники Другої Світової війни, працівники тилу!

Шановні ветерани, учасники Другої Світової війни, працівники тилу!
Шановні жителі району!
У День пам'яті та примирення і в День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні. Ми вшановуємо пам'ять усіх жертв цієї страшнішої війни.День пам'яті та примирення і 73-я річниця перемоги над нацизмом у ...

Ця пам'ятна дата підкреслює головну цінність – людське життя. Адже шляхетність вчинків не залежить від громадянства та національності. Підтвердження цьому – наше буремне сьогодення. Ми захоплюємося стійкістю та мужністю героїв, які боронять цілісність нашої країни від ворога на східному кордоні. І це свято як ніколи актуальне для сучасної України. Історія доводить, що всі війни завжди закінчуються миром. І дуже важливо, щоб після завершення війни на Сході нашої держави разом з миром наша країна отримала й примирення.
Слова безмежної вдячності і шани висловлюю сьогодні Вам, дорогі ветерани! Ми горді тим, що ми є Вашими нащадками і раді, що Ви є нашими сучасниками. Ваша самовідданість, моральні принципи, патріотизм і мудрість – неоціненне багатство в скарбниці нашого народу.
З нагоди Дня Перемоги у Другій світовій війні бажаю Вам миру та злагоди! Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.
Тільки разом, у порозумінні та злагоді, натхненно та згуртовано, ми збудуємо сильну, заможну, непоборну Україну!
Бажаю Всім міцного здоров'я, добра і достатку. Вірю, що Україна буде обов'язково святкувати перемогу!

Зі святом! Зі святом Перемоги!Слава Україні!

З повагою
Голова районної ради                              Олександр Осадчук

Ви тут: Головна Новини Шановні ветерани, учасники Другої Світової війни, працівники тилу!