Новини

Незважаючи на завади, тридцять сьома сесія завершила роботу !

 DSC0203
 DSC0205
 DSC0215
 DSC0217
 DSC0219
 DSC0227
 DSC0200
 DSC0228

26 червня 2020 року депутати районної ради зібралися на тридцять сьому чергову сесію. Із тридцяти чотирьох депутатів на пленарне засідання прибуло двадцять один. Враховуючи ситуацію, яка склалася з пандемією, на сесію не запрошувались голови місцевих рад, керівники підприємств, установ і організацій району.

В роботі пленарного засідання взяли участь заступник голови районної державної адміністрації В.Давидюк, начальник відділу фінансів Н.О.Суботенко, начальник Андрушівського відділення поліції Бердичівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області О.В. Прокопчук, директор КНП «Андрушівська ЦРЛ» Ю.В. Ющинський, начальник управління праці та соціального захисту населення А.М.Балюк, завідувачка сектором освіти Л.В.Ковальчук, в.о.завідувачки сектором культури Т.М.Заєць, директор Андрушівської школи мистецтв О.В.Яремчук.
Голова районної ради О.В.Осадчук привітав усіх присутніх у залі з наступаючим визначним національним святом – Днем Конституції України та побажав успіхів і плідної праці на благо українського народу, щоб мир і злагода сприяли подальшій розбудові в нашій країні правової держави. Затверджуючи порядок денний пленарного засідання депутати за рекомендацією постійних комісій з питань бюджету та комунальної власності, з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування зняли з розгляду питання: «Про внесення змін до Програми підтримки та збереження об'єктів і майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на 2017-2020 роки» та «Про створення опорного закладу освіти, його філій та реорганізацію закладів загальної середньої освіти району».
Депутати одноголосно затвердили проєкти рішень: «Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності на 2019-2021 роки в Андрушівському районі», «Про хід виконання районної Комплексної програми соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівського району на 2019-2021 роки» та « Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівського району на 2019-2021 роки», « Про Програму «Дітям Андрушівщини –безпечне та якісне харчування» на 2020-2022 роки». Затвердили фінансовий план Комунального некомерційного підприємства «Андрушівська центральна районна лікарня» Андрушівської районної ради на 2020 та 2021 роки. Уповноважили сектор освіти Андрушівської районної державної адміністрації (Ковальчук Л.В.) припинити до 01.07.2020 року безстрокові трудові договори з керівниками закладів загальної середньої освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району згідно з пунктом 9 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України та укласти без проведення конкурсу трудові договори (у формі контракту) з керівниками (за їх згодою) закладів загальної середньої освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
Під час сесії утворилася вимушена перерва, оскільки зал засідань покинули депутати Курсон К.І., Рудюк П.М., Марценюк С.М., Олексюк Ю.А. і для прийняття рішень з наступних питань не було кворуму. Проте робота пленарного засідання була відновлена завдяки прибуттю депутата М.В.Цап. Вісімнадцятьма голосами були прийняті рішення з наступних одинадцяти питань порядку денного. Не вистачило одного голосу для прийняття рішення щодо внесення змін до складу Президії районної ради, яким мали вивести зі складу Президії згідно поданого протоколу фракції «СОЛІДАРНІСТЬ» С.А.Якимчука та ввести К.І.Курсон, як керівника фракції. Одноголосно було прийнято депутатський запит В.А.Хоменка до районної державної адміністрації щодо стану справ, які склалися з опаленням приміщення Старокотельнянської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Ви тут: Головна Новини Незважаючи на завади, тридцять сьома сесія завершила роботу !