Новини

Відбулася тридцять восьма сесія районної ради

 DSC0346222
 DSC0351
 DSC0355
 DSC0360
 DSC0361
 DSC0363
 DSC0372
 DSC0373
 DSC0376
 DSC0379

Відбулася тридцять восьма сесія районної ради
25 вересня 2020 року як завжди о 10 годині ранку депутати районної ради зібралися на чергову тридцять восьму сесію сьомого скликання. Голова районної ради О.В.Осадчук озвучив , що за результатами реєстрації на пленарне засідання прибуло 22 депутати та оголосив про відкриття сесії. Після організаційних питань Олександр Володимирович запропонував порядок денний, який був прийнятий за основу.

За рекомендацією постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності до порядку денного включено питання: «Про вихід зі складу засновників та безоплатну передачу прав засновника і майна». Депутати заслухали звіт голови районної ради за звітний період з серпня 2019 року по вересень 2020 року. Взяли до відома інформацію місцевої прокуратури про стан злочинності та правопорядку на території Андрушівського району, Андрушівської районної державної лікарні ветеринарної медицини про хід виконання Програм оздоровлення території Андрушівського району від сказу на 2019-2021 та ветеринарно-санітарних заходів по профілактиці та оздоровленню від африканської чуми свиней території Андрушівського району на 2019-2021 роки. Внесли зміни до районних програм розвитку фізичної культури і спорту на 2017- 2020 роки , підтримки комунальної установи «Трудовий архів» Андрушівської районної ради на 2020 – 2022 роки, Комунального некомерційного підприємства «Андрушівська центральна районна лікарня» Андрушівської районної ради на ІІ, ІІІ, ІV квартали 2020 року, підтримки та збереження об'єктів і майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на 2017-2020 роки.

За рекомендацією постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності затвердили Програму розвитку Андрушівської ДПІ Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників на 2020 рік, звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року, розпорядження голови районної державної адміністрації від 06.08.2020 року № 188, від 17.09.2020 року №247 «Про внесення змін до районного бюджету Андрушівського району на 2020 рік» та фінансовий плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради на 2021 рік.
Після тривалого обговорення двадцятьма голосами було прийнято рішення про створення комунальної установи «Андрушівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Андрушівської районної ради Житомирської області.

Одноголосно внесли зміни до організаційної структури та статуту комунального некомерційного підприємства «Андрушівська центральна районна лікарня» , фінансових планів Комунальних некомерційних підприємств «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Андрушівська центральна районна лікарня» Андрушівської районної ради на 2020 рік , а також до рішення тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 26 червня 2020 року №9 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки». Після інформації заступника голови районної ради М.М.Ляшука надали дозвіл сектору освіти Андрушівської районної державної адміністрації на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Андрушівській гімназії, на якій розташоване майно спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, за адресою: м. Андрушівка, вул. Шкільна, 3 орієнтовною площею 1,3 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти. Депутати заслухали інформацію начальника відділу фінансів райдержадміністрації Н.О.Суботенко та рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, які озвучив голова комісії П.М.Рудюк щодо внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. Після обговорення було прийняте відповідне рішення. Активно обговорювалося питання про вихід зі складу засновників та безоплатну передачу прав засновника і майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста району. Після виступів М.М.Ляшука, В.І.Бойка, Ю.В.Ящука, Л.П.Ананченко, К.І.Курсон, С.М.Марценюка, Ю.А.Олексюка, Л.В.Мриглод, П.М.Рудюка більшістю голосів було прийнято запропронований проєкт рішення.

Ви тут: Головна Новини Відбулася тридцять восьма сесія районної ради