Новини

Вітаємо з днем захисника України!!!

s54136458

Дорогі захисники України!
Шановні працівники та ветерани місцевого самоврядування,
Депутати всіх рівнів, краяни!
Щиро вітаємо Вас із Днем захисника України, який ми відзначаємо у світлий день Покрови Пречистої Богородиці
та із Днем Українського козацтва.


Ці знаменні дати нерозривно пов'язані між собою, символізують зв'язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. Боронити батьківську віру, благословенний край своїх славних пращурів, сини і дочки України завжди вважали святим обов'язком. Це також день пам'яті та пошани тих, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності, свято захисників Вітчизни, які відстоюють незалежність і цілісність України на Сході у боротьбі з російським агресором.
І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро , благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.
Схилімо голови перед твердою волею та мужністю наших Героїв, вклонімось разом Святому Покрову Божої Матері, щоб запалилося повстанською мудрістю сьогоднішнє молоде покоління до подвигів та праці заради майбутнього Української незалежної держави.
Україна пишається своїми патріотами, пам'ять про них навічно залишиться прикладом щирої любові до України в наших серцях і думках. Бажаю всім мужнім захисникам України міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного благополуччя і спокою.
Щиро зичу кожному дому, родині добра, злагоди, захисту Пресвятої Діви Марії і Господнього благословення у кожній добрій справі.
Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе заступництво Пресвятої Богородиці.

З повагою
Голова районної ради                              Олександр Осадчук

Голова профкому                                      Галина Крушинська

Ви тут: Головна Новини Вітаємо з днем захисника України!!!