Новини

Семінар – навчання голів місцевих рад

DSC 0316
DSC 0335

 Працівники місцевого самоврядування району постійно працюють над покращенням своєї професійної підготовки через проведення постійно діючих районних семінарів – навчань.Так, 02 серпня 2013 року в актовому залі адмінприміщення районної ради відбулося чергове засідання за участю голів місцевих рад району. Апарат районної ради підготував до розгляду питання, які є актуальними і потребують нагального розгляду. Відкрив пленарне засідання зібрання голова Андрушівської районної ради Мельник О.В.

 Заступник начальника управління ветмедицини в Андрушівському районі О.П.Тарасов інформував присутніх з питань профілактики інфекційних захворювань тварин у сільській місцевості. Під час обговорення даного питання розглядалась проблема функціонування в районі скотомогильників.
Щодо стану проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності у свєму виступі інформував П.В.Масира – начальник відділу Держземагенства в Андрушівському районі. Присутні на нараді голови місцевих рад в ході обговорення даного питання розглянули проблему використання жителями сіл громадських пасовищ.
Начальник центру зайнятості в Андрушівському районі С.Б.Солопій роз'яснив присутнім на зібранні положення нового Закону «Про зайнятість населення « та проведення громадських робіт.
Про державну реєстрацію сільських закладів культури та процедуру внесення їх до державного реєстру інформувала начальник відділу культури райдержадміністрації Г.І.Білецька. В даному виступі також акцентувалась увага на проведенні заходів з відзначення Дня незалежності України в населених пунктах району.
На проблемних питання Доручення Президента України від 12 липня 2013 року «Про введення нових адміністративних послуг» та діяльності поштової галузі району зупинився у своєму виступі С.В. Криворотенко – начальник відділення поштового зв'язку «Андрушівка – 1».
Про Порядок здійснення Державною службою України з питань захисту персональних даних контролю за додержанням законодавства про захист персональних даних доповів присутнім керуючий справами апарату районної ради С.А.Михайловський.
Начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації С.В.Добровольський розглянув питання виконання Закону України «Про адміністративні послуги» та використання субвенцій з державного бюджету на капітальні та поточні ремонти та утримання вулиць, доріг комунальної власності.
Підвели підсумки навчального семінару голова Андрушівської районної ради О.В.Мельник та заступник голови райдержадміністрації Ю.А.Олексюк.

Ви тут: Головна Новини Семінар – навчання голів місцевих рад