Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою с. Гальчин вул. Фестивальна

trizyb1

 

 

                     Гальчинська сільська рада
                        Андрушівського району

                         Житомирської області

                                РІШЕННЯ
Тринадцята сесія                                  сьомого скликання

від 19 травня 2017 року

Про надання дозволу на розроблення
детального плану території земельної
ділянки за адресою с. Гальчин
вул. Фестивальна

Відповідно до ст..17 Закону України № Про містобудування» ст.. 10,19,29 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності « , Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 « Порядок проведення громадських слухань щодо врахувань громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні « ДБН Б.1.1-4:2012 « Склад та зміст детального плану території» наказу Міністерства регіонального розвитку , будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 враховуючи звернення щодо розроблення детального плану території земельної ділянки , яка розташована за адресою с. Гальчин вул. Фестивальна кадастровий номер 1820382400:01:002:0189 для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд керуючись Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні» сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл на розроблення детального плану території земельної ділянки кад . номер1820382400:01:002:0189 розташованої за адресою с. Гальчин вул.. Фестивальна для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.
2.Замовником виконання детального плану територій визнати виконавчий комітет сільської ради.
3. Інвестором з фінансування робіт з розробки детального плану територій визнати:
- Гарастівського Василя Олеговича.
4. Замовити детальний план території земельної ділянки в організації, яка отримала ліцензію на проведення відповідних робіт, згідно з чинним законодавством.
5. Укласти тристоронній договір на розроблення детального плану території, вказаного в пункті 1 цього рішення, між виконавчим комітетом Гальчинської сільської ради, громадянином та розробником детального плану територій.
6. Після виготовлення детального плану території надати його на громадські слухання, з метою врахування зауважень на внесення пропозиції громадськості, та на затвердження сесією сільської ради.
7. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію.

Сільський голова                                      М.Г.Сушко.

Ви тут: Головна Сільські ради Рішення сільських рад Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою с. Гальчин вул. Фестивальна